WPISZ NAZWĘ UŻYTKOWNIKA

O FIRMIE

20150710_061256Firma nasza działa na rynku już od roku 1996 roku, wcześniej pod nazwą PHU TRANSPORT ROBERT KUKULSKI, od roku 2001 pod nazwą PPHU AKFA ALEKSANDRA KUKULSKA. Na przestrzeni czasu staliśmy się coraz szerzej rozwijającym się i prężnie działającym Przedsiębiorstwem, spełniającym  w pełni oczekiwania naszych kontrahentów.
Priorytetem dla nas jest satysfakcja finalna klienta oraz poczucie rzetelnie i fachowo świadczonych usług.

20140814_123331Dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie  naszych pracowników są dla nas jako Pracodawcy nie mniej ważne, dlatego też nasze pojazdy i maszyny są na bieżąco serwisowane, tak aby spełniały wszelkie normy przepisów BHP, podlegają stałej kontroli wydajności i zużycia.
Nieustannie wzbogacamy i rozszerzamy nasz park maszynowy w nowoczesne maszyny i urządzenia, pozwalające na wykonanie precyzyjnych prac.
Rzetelność, fachowość oraz doskonalone latami umiejętności, przyczyniły się do tak ogromnego rozwoju naszej firmy.
Współpracujemy z wieloma firmami polskimi oraz korporacjami zagranicznymi, zdobywając ich uznanie i zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.
W trakcie wieloletniej obecności na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym zyskaliśmy opinie solidnego i wiarygodnego partnera.

W GÓRĘ